Technologia, która pomaga!

Panele fotowoltaiczne to idealne rozwiązanie dla Twojego domu!

Zapytaj o wycenę

Zadbaj o środowisko razem z nami

Zainwestuj w eko energię i zacznij oszczędzać na rachunkach!

Zobacz nasze realizacje

Pompy ciepła

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest montaż pomp ciepła. Jako firma, która duży nacisk kładzie na jakość oraz trwałość, dysponujemy wyłącznie urządzeniami renomowanego niemieckiego producenta. Pompy ciepła to nowatorskie urządzenia wykorzystujące ciepło geotermalne, ciepło wód gruntowych lub powietrza, które pozwalają obniżyć zużycie energii ogrzewania pomieszczeń i przygotowywania ciepłej wody nawet do 80%.

Jak działa pompa ciepła? Głównym zadaniem urządzenia jest pobranie oraz następne przeniesienie pozyskanego ciepła z obszaru o niższej temperatura do miejsca o wyższej temperaturze. Do tego celu niezbędna jest tzw. energia napędowa, dzięki której powietrze będzie płynęło w przeciwnym kierunku, niż jest to zgodne z zasadą jego naturalnego przepływu. W dużym skrócie pierwszy etap przenoszenia ciepła z dolnego źródła skupia się na przemianie czynnika w postaci ciekłej i gazowej poprzez odparowanie. Następnie czynnik ten trafia bezpośrednio do sprężarki, gdzie zwiększa się zarówno jego ciśnienie, jak i temperatura. Kolejny etap polega na jego przesunięciu do skraplacza, czego efektem jest przekazanie ciepła do źródła górnego. Po przemianie w ciecz czynnik ponownie trafia do parownika – i tak w kółko.

Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, starając się dostosować najkorzystniejsze rozwiązanie. Gwarantujemy precyzyjne, staranne i terminowe wykonanie zlecenia, zapewniając tym samym satysfakcję z zawartej współpracy.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Nasze realizacje: