Technologia, która pomaga!

Panele fotowoltaiczne to idealne rozwiązanie dla Twojego domu!

Zapytaj o wycenę

Zadbaj o środowisko razem z nami

Zainwestuj w eko energię i zacznij oszczędzać na rachunkach!

Zobacz nasze realizacje

Piece grzewcze

Dbając o komplementarność naszych usług, oferujemy również profesjonalny montaż kotłów elektrycznych. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, w szczególności dla wszystkich tych, którzy na co dzień korzystają z dobrodziejstw systemu fotowoltaicznego. W naszej ofercie znajdują się urządzenia renomowanych producentów, wyróżniające się wysoką skutecznością, niezawodnością i wieloletnią trwałością.

Piece elektryczne centralnego ogrzewania stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych kotłów. Cechują się cichą, efektywną i czystą pracą – bez dymu, kurzu i popiołu. Są ekologiczne i przyjazne środowisku. Co więcej, nadają się również do współpracy z systemami fotowoltaicznymi. Montaż kotła elektrycznego w domu niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim to komfortowe i ergonomiczne rozwiązanie, które zapewnia bezobsługową i energooszczędną pracę, a dodatkowo nie wymaga budowy komina i kotłowni. Ponadto, instalacja kotła elektrycznego to prosty sposób na zwiększenie wydajności systemu fotowoltaicznego, co z kolei przyczynia się do zmniejszenia kosztów ogrzewania.

Naszym Klientom gwarantujemy szybki montaż, dokładność, terminowe wykonanie zlecenia, a także korzystne ceny instalacji. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, starając się dopasować, jak najkorzystniejsze rozwiązanie. Decydując się na zastąpienie tradycyjnego pieca węglowego oraz zainstalowanie kotła elektrycznego dbamy zarówno o swoje zdrowie, jak i otaczające nas środowisko.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Nasze realizacje: