Technologia, która pomaga!

Panele fotowoltaiczne to idealne rozwiązanie dla Twojego domu!

Zapytaj o wycenę

Zadbaj o środowisko razem z nami

Zainwestuj w eko energię i zacznij oszczędzać na rachunkach!

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja

W zakres wykonywanych przez nas usług wchodzi również profesjonalny montaż oraz serwisowanie klimatyzacji do domu i firm. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala zadbać zarówno o dobre samopoczucie, jak i zdrowie poprzez zapewnienie optymalnych warunków klimatycznych oraz czystego powietrza w pomieszczeniu.

Jak działa klimatyzacja? Powietrze poprzez tzw. żaluzje wpada bezpośrednio do specjalnego filtra, który odpowiedzialny jest za skuteczne wyłapywanie szkodliwych cząsteczek pyłu i kurzu. Dzięki temu wydalane przez klimatyzator powietrze jest nie tylko odpowiednio schłodzone, ale także i pozbawione wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń oraz alergenów, co z kolei pozytywnie przekłada się na zdrowie wszystkich domowników bądź pracowników. Jeżeli chodzi o dostępne rodzaje klimatyzatorów, to tutaj wyróżniamy między innymi klimatyzatory ścienne, kasetonowe, kanałowe oraz podłogowo-sufitowe. Urządzenia, jakimi dysponujemy, cechują się prostą obsługą i bezawaryjnością.

Instalacja klimatyzacji w domu lub firmie zapewnia komfort poprzez dostarczanie nam upragnionego chłodu w upalne dni, ale nie tylko. Montaż tego typu nowoczesnych instalacji świetnie sprawdzi się również w okresie jesienno-zimowym, jako jedno ze źródeł ciepła. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego modelu urządzenia, a także wysoką jakość i terminowe wykonanie zlecenia. Dodatkowo również oferujemy atrakcyjne ceny montażu klimatyzacji.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Nasze realizacje: