Technologia, która pomaga!

Panele fotowoltaiczne to idealne rozwiązanie dla Twojego domu!

Zapytaj o wycenę

Zadbaj o środowisko razem z nami

Zainwestuj w eko energię i zacznij oszczędzać na rachunkach!

Zobacz nasze realizacje

Fotowoltaika

Instalacje fotowoltaiczne przetwarzają promieniowanie słoneczne w energię elektryczną, wykorzystując do tego celu specjalne moduły fotowoltaiczne. Wyprodukowany w ten sposób prąd można wykorzystać na własne potrzeby – do zasilania różnego rodzaju urządzeń elektrycznych lub ogrzewania pomieszczeń zimą bądź odsprzedać do Zakładu Energetycznego, co w efekcie przyczynia się do redukcji kosztów energii elektrycznej.

Oferujemy montaż innowacyjnych systemów fotowoltaicznych. Instalacje wykonujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm. Co więcej, nasza firma zajmuje się także projektowaniem i tworzeniem farm fotowoltaicznych. Współpraca przebiega w trzech prostych krokach – doborze odpowiedniej instalacji oraz przygotowania projektu, montażu i adaptacji instalacji fotowoltaicznej, a także zapewnieniu 30-letniej gwarancji, zarówno na sam produkt, jak i jego działanie oraz pomocy technicznej.

Jesteś ciekaw, jak działa system fotowoltaiczny? Otóż w dużym skrócie, instalacje fotowoltaiczne przetwarzają promieniowanie słoneczne w energię elektryczną, wykorzystując do tego celu specjalne moduły fotowoltaiczne. Wyprodukowany w ten sposób prąd można wykorzystać na własne potrzeby – do zasilania różnego rodzaju urządzeń elektrycznych lub ogrzewania pomieszczeń zimą bądź odsprzedać do Zakładu Energetycznego, co w efekcie przyczynia się do redukcji kosztów energii elektrycznej.

Każdego Klienta traktujemy w indywidualny sposób, dopasowując liczbę paneli do zapotrzebowania danego obiektu. Pozwala to na stworzenie instalacji, która będzie wytwarzała odpowiednią ilość energii, a dodatkowo także przyczyni się do zmniejszenia kosztów zużycia prądu. Podjęcie decyzji o montażu systemu fotowoltaicznego to prosty, ekologiczny i przede wszystkim skuteczny sposób na zadbanie o otaczające nas środowisko naturalne oraz poprawienie stanu domowego budżetu.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Nasze realizacje: