Technologia, która pomaga!

Panele fotowoltaiczne to idealne rozwiązanie dla Twojego domu!

Zapytaj o wycenę

Zadbaj o środowisko razem z nami

Zainwestuj w eko energię i zacznij oszczędzać na rachunkach!

Zobacz nasze realizacje

Folie grzewcze

Z myślą o najbardziej wymagających Klientach w naszej ofercie znajduje się również profesjonalny montaż foli grzewczych. To nowoczesny i niezwykle ekonomiczny sposób na ciepłą podłogę w całym domu.

Folia grzewcza to innowacyjna mata na podczerwień wykonana z zalaminowanego włókna węglowego przystosowana do ogrzewania całego pomieszczenia, zapewniając jego mieszkańcom wysoki komfort cieplny. Folia grzewcza może być zainstalowana na podłodze, ścianie bądź suficie. Podjęcie decyzji o montażu foli grzewczej niesie ze sobą wiele korzyści. Do najważniejszych zalet tego innowacyjnego systemu ogrzewania podłogowego zaliczamy między innymi prosty i szybki montaż, bezpieczeństwo użytkowania, oszczędność energii elektrycznej, niezawodność oraz wieloletnią trwałość systemu, nieograniczone możliwości aranżacyjne, niższą temperaturę instalacji, co przyczynia się do obniżenia kosztów związanych z zakupem opału, a także eksploatacją instalacji centralnego ogrzewania, nawet o 20%.

Montaż foli grzewczej w systemie ogrzewania podłogowego odbywa się w kilku prostych krokach: wykonania wylewki cementowej, położenia maty grzewczej, przygotowaniu podłoża poprzez wylanie specjalnej masy samopoziomującej lub kleju do ogrzewania podłogowego, położeniu płytek ceramicznych, kamienia bądź parkietu. Ze swojej strony zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru najlepszego rozwiązania dostosowanego indywidualnie pod kątem potrzeb każdego Klienta, dokładność i terminowe wykonanie zlecenia.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

 

Nasze realizacje: