Technologia, która pomaga!

Panele fotowoltaiczne to idealne rozwiązanie dla Twojego domu!

Zapytaj o wycenę

Zadbaj o środowisko razem z nami

Zainwestuj w eko energię i zacznij oszczędzać na rachunkach!

Zobacz nasze realizacje

Firma Newlook Energy specjalizuje się w kompleksowej instalacji systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła – od stworzenia projektu aż po wykonanie, wykorzystując do tego celu wysokogatunkowe materiały, renomowanych producentów. Dodatkowo zajmujemy się także montażem klimatyzacji, pieców elektrycznych oraz foli grzewczych. Co więcej, zapewniamy także pomoc w uzyskaniu dotacji. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz gospodarstw.

Działania firmy Newlook Energy oparte są przede wszystkim na profesjonalizmie. Stawiamy na wysoką jakość, niezawodność i indywidualne podejście do każdego Klienta. Powierzone nam zadanie wykonujemy z największą starannością i dbałością, co jest gwarancją jakości oraz trwałości instalacji. Firma Newlook Energy ma na swoim koncie kilkanaście profesjonalnie zrealizowanych inwestycji, bazujących na wykorzystaniu innowacyjnych technologii. Opracowanie każdego projektu skupia się na dopasowaniu najefektywniejszych modułów fotowoltaicznych, falowników oraz zabezpieczeń, tak by działanie instalacji było, jak najbardziej efektywne i co najważniejsze bezawaryjne. Znajdujące się w naszej ofercie panele fotowoltaiczne, to produkt uznanego niemieckiego producenta odznaczający się wysoką jakością wykonania oraz niebywałą skutecznością i wieloletnią trwałością. Jako jedna z nielicznych firm działających na polskim rynku, oferujemy aż 30-letnią gwarancję na produkt i uzysk, czyli wydajność zainstalowanego systemu fotowoltaicznego.

Oprócz instalacji fotowoltaicznych dostarczamy naszym Klientom również ergonomiczne i niezawodne pompy ciepła, które stanowią doskonałą alternatywą dla ogrzewania węglowego i gazowego. Te zaawansowane technologicznie urządzenia wytwarzają energię, która bez problemu wystarczy do ogrzania całego budynku oraz uzyskania ciepłej wody użytkowej. Ponadto, niektóre z dostępnych systemów mogą być wykorzystywane także w okresie letnim do chłodzenia budynków.

Jedną z największych zalet naszej firmy jest zespół doświadczonych ekspertów, który służy pomocą oraz profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru optymalnego rozwiązania do potrzeb Klienta. Wyróżnia nas rzetelność, dokładność, terminowość i przede wszystkim odpowiedzialność za jakość wykonanej instalacji. Jesteśmy przekonani, że atrakcyjna oferta naszej firmy sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i miłośników ekologicznego trybu życia, którzy w trosce o środowisko naturalne oraz domowy budżet, chcą pozyskiwać ciepło i prąd z odnawialnych źródeł energii.

Zapraszamy do kontaktu!